Henüz ismi belli olmayan yeni James Bond filmi için Christoph Waltz ile anlaşıldı.

İki akademi ödüllü Christoph Waltz, yeni James Bond filminde kötü adamı oynamak için anlaştı. Yine Daniel Craig’in canlandıracağı ve Sam Mendes’in yöneteceği yeni Bond filminin çekimleri Aralık ayı başında başlayacak. Henüz konusu belli olmasa da çekim yerlerinin Fas, Avusturya, İtalya, Londra ve Meksika olacağı kesinleşti.

Daha önceki filmlerinden hatırlayacağınız üzere Christoph Waltz, sofistike karakterleri muhteşem bir karizma ile birleştirerek mükemmel oynuyor. Sadece Tarantino’nun “Inglourious Basterds” filmindeki Yahudi Avcısı karakterinin küçük bir kısmı bile Bond filmini yukarı çekmeye yetecektir.

Bu ay vizyona girecek Horrible Bosses 2 ve noelde yayınlanacak Tim Burton filmi “Big Eyes” ta izleyebileceğiniz Waltz, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Dave Bautista ve güzeller güzeli Lea Seydoux ile birlikte Bond filminde yer alacak.

Genelde bu aylarda Bond filmleri hakkında bir gala olur ve konusu, oyuncuları gibi küçük bilgiler ile ilgi yaratılır. Daha detaylı bilgi için galayı beklemekte fayda var.

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.