Sürekli yere düşen şişman adamları seviyorsanız sakar güvenlik görevlisi Paul Blart geri döndü.

2009 yılında ilki yayınlanan ve ilginç bir şekilde $26 milyon bütçesiyle sadece Amerika’da $146 milyon gişe hasılatı yapan, averaj sinema izleyicisinin aptal damgası yemesini sağlayan Paul Blart: Mall Cop (Sakar Koruma) filminin ikincisi izleyici ile buluşmaya hazır.

İlk filmde hayatı boyunca gerçek bir polis olmak isteyen, fakat bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Paul (Kevin James); bir grup soyguncunun çalıştığı alış veriş merkezini ele geçirmesiyle, kendini göstermesi için büyük bir fırsat doğması üzerine kuruluydu. Tabii ki sürekli düşüyor ve kilosu nedeniyle abuk subuk şeyler yapıyordu.

İkinci filminde ise Paul Blart yine sürekli düşecek ve kilosu nedeniyle abuk subuk şeyler yapacak, fakat film bu sever Las Vegas’ta bir otelde geçiyor. Güvenlik Görevlileri toplantısı için Las Vegas’a kızı (Raini Rodriguez) ile birlikte giden Paul, yine suçluların peşine düşüyor.

17 Nisan’da vizyona girecek filmden ilk fragman yayınlandı.

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.