18 Kasım’da Beyoğlu’ndaki evinin merdivenlerinden düşerek yaralanan ve hastaneye kaldırılan Cenk Durmazel’in tedavisi yoğun bakımda devam ediyor.

Sağlık durumu iyiye giden Cenk Durmazel’in bilincinin açık olduğu, hatta espriler yaptığı ziyaretine giden isimler tarafından açıklanırken; yoğun bakımda olmasının nedeninin takip amaçlı olduğu açıklandı.

Durmazel, Beyoğlu’nda oturduğu apartman dairesine çıkarken dengesini kaybederek merdivenlerden yuvarlanmış ve başını merdivene çarpmıştı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Cenk Durmazel’i sedye ile ambulansa bindirip hastaneye kaldırmıştı. Durmazel o günden beri yoğun bakımda bulunuyor.

Malt grubunun vokali, Cenk ve Erdem’in Cenk’i, en son da Deliha filmiyle karşımıza çıkan Cenk Durmazel’e geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz. Gerek bu haberin altında, gerekse Twitter ve Facebook sayfalarımızda Cenk Durmazel’in durumuna ilişkin güncel haberleri vermeye devam edeceğiz.

****

Güncelleme 21.11.14 – 10:42

Cenk Durmazel’den son aldığımız bilgiler şöyle; kendisinin bilinci açık ve konuşabiliyor, hala yoğun bakımda olan Durmazel çoğu zaman uyutuluyor. Hiçbir operasyon geçirmediği de gelen bilgiler arasında.

Güncelleme 19.11.14 – 15:58

Cenk Durmazel’in doktorları, durumunun iyiye gittiğini ve yoğun bakımda tedavisinin devam ettiğini söylediler.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti