Kanadalı üç genç müzisyenden oluşan sıra dışı topluluk The Lost Fingers “çingene usulü caz” olarak adlandırdıkları kendine has müzikleriyle 26 Kasım Çarşamba akşamı Babylon sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Klasikleşmiş şarkıları farklı gitar çalma teknikleri keyifli hale getirerek müzikseverlerin beğenisine sunan grup, 2008 yılında çıkardıkları “Lost in the 80’s” ile ciddi bir başarı yakaladı. Enerjisi yüksek performanslarıyla adından söz ettiren topluluk, “Rendez-vous rose”, “Gypsy Kameleon”, “La Marquise” ve son olarak 2014 tarihli “Wonders of the World” gibi başarılı albümlerinin yanına bir de Juno adaylığı ekleyerek Kanada’nın en önemli müzik oluşumlarından biri olduklarını ispatladı.
“Pump up the Jam”, “Tainted Love” “Careless Whisper” gibi klasik pop parçalarının yanı sıra eski popüler Fransız parçalarını da aranje ederek yorumlayan The Lost Fingers’ın keyif veren tarzlarıyla eğlence dolu gece için biletler biletix.com adresinden satın alınabiliyor.

 

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.