Geçtiğimiz günlerde sosyal medyayı sallayan tartışma tatlıya bağlandı. Pucca, ilk kitabından uyarlanan Hadi İnşallah filminin galasına çağrılmayınca başlayan tartışmayı daha önce duyurmuştuk. (Hatta öyle bir yüklenmiştiniz ki serverı taşıdık.)  Dün yapılan galaya katılıp katılmayacağı merak konusuyken eser sahibi galada yerini aldı.

Başrollerini Büşra Pekin ve Murat Boz’un oynadığı filmi ailesiyle beraber izleyen Pucca, telefonla katıldığı 2. Sayfa programında hem gala hem de izin konusuna açıklık getirdi.

Pucca hayranlarının eleştirdiği hikaye değişikliğinden hoşnut olduğunu dile getiren Pucca filmi beğendiğini ve komik bulduğunu söyledi. Daha önce filme gitmeme kararı alan hayranlarının filmle ilgili görüşünde nasıl bir değişiklik olacağı ve filmin beklenen gişeye ulaşıp ulaşmayacağı merak ediliyor. Film bu Cuma (28 Kasım) vizyonda olacak.

 

1771804-CAN_7342 hadiinsallah_gala_toplu

Editörün Notu (Berk Gün): Konu ile ilgili hala açıklık getirilmemiş noktalar var. Film ekibine ve PR şirketine konu ile ilgili yönelttiğimiz sorulara cevap alamamanın yanında, Pucca’nın televizyonda sorulan sorulara da çelişkili ve geçiştiren yanıtları reklam kokan hareketler bunlar dedirtiyor. Günlüklerimden film yapılmasını istemedim deyip para aldığını doğruluyor, galaya çağrılmadım deyip galaya ailesi ile gittiğinden hatta öncesinde filmi izlediğinden bahsediyor… Siz de Pucca hayranı iseniz ve filmi protesto etme kararı aldıysanız, şimdi ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.