65 yaşındaki Fransız Christian Poincheval, 8 yıl boyunca hayatını osuruğun güzel kokmasına harcadı ve başardığını iddia ediyor.

Poincheval, “Lutin Malin” adını verdiği ilaçlarıyla osuruğu gül ve menekşe kokusuna çevirebildiğini iddia ediyor. Hem de tam Noel vakti yeni ürünü çikolata kokulu osuruk vadediyor. Poincheval’in internet sitesine göre bu fikir aklına arkadaşlarıyla yediği bir yemekten sonra herkesin osurmasından gelmiş.

pilule-qui-parfume-les-flatulences

“Arkadaşlarla yemek sonrası masada oturuyorduk ve neredeyse hepimiz kokulu kokulu osuruyorduk. Bunun için bir şey yapmalıydım.”

İlaçlarının tamamen organik olduğunu, içinde yaban mersini, rezene ve yosun gibi şeyler olduğunu söyleyen Poincheval; ayda bir kaç yüz kutu ilaç sattığını iddia ediyor. The Telegraph gazetesine konuşan Poincheval, “Noel zamanı satışlarda hep bir artış olur” diye ekleyerek yeni ürünü çikolata kokulu osuruk ilacını tanıtıyor.

Köpekler için de osuruk tozu satan sitede 60 ilacın olduğu şişe €9.99’dan alıcı buluyor. Siz de köpeğinize, kendinize ya da bir arkadaşınıza almayı düşünür müsünüz?

Not: Böyle osuruktan bir haber yaptığımız için özür dileriz, lakin bize ilginç ve komik geldi.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti