Creed’in vokali Scott Stapp, grubun Facebook sayfasında “Scott Stapp of Creed: Public Statement #1” adlı bir video yayınlayarak hayranlarına artık evsiz olduğunu duyurdu.

“Tanrıya şükür ki artık bir Holiday Inn’de kalıyorum çünkü bir kaç hafta arabamda kalmak zorunda kaldım. Gaz veya yemek alacak param yoktu. Param olmaması nedeniyle iki gün açlıktan hastaneye kaldırıldım.”

Stapp yayınladığı videoda, herşeyin 8 hafta önce kendisi ve plak şirketleri hakkında başlattığı incelemeden sonra geliştiğini, kendisinden para çalındığını ve haklarının ödenmediğini fark ettiğini söyledi. Kendisi hakkında kötü haberler çıkartıldığını ve bunun halkın gözünden düşürülmek için özellikle yapıldığını savunan Stapp, bunları açıklamamam için tehdit edildiğini iddia etti.

IRS (Vergi Dairesi) tarafından hesaplarının bir kaç kere kendi hatalarından dolayı dondurulduğunu ve 10 aya kadar para çekemediğini iddia eden Scott Stapp, ayrıca hesabından para çalındığını ve şu an parasız olduğunu söyledi.

Videosunda hiçbir uyuşturucunun etkisi altında olmadığını ve uzun süredir uyuşturucu kullanmadığını iddia eden Stapp’in aksine kendisine boşanma davası açan karısı Jacklyn Stapp, kristal meth, steroid de dahil bir çok ilaç kullandığını ve kendini öldürmekle tehdit ettiğini iddia etti.

Scott Stapp, videosunu kişisel haklarının ihlal edildiğini ve ona yardım edecek bir avukat aradığını söylüyor. Hatta bundan sonra iki video daha yayınladı lakin yüreğimiz bir insanın düşüşünü daha fazla izlemeye yetmedi. Stapp, bu videoları daha sonra kaldırsa da Youtube’da “Scott Stapp statement” yazarak bulabilirsiniz.

Kendisini böyle hatırlamak daha güzel…

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti