Minik sanatseverler sahne denilen büyülü kutunun sırlarını İş Sanat’ta öğrenecek. İş Sanat minik izleyicilerini her anı büyük keyif ve bilgi dolu sürprizli oyunu Sahne Denilen Büyülü Kutu’ya davet ediyor

İş Sanat’ın müdavimi olan minik sanatseverler bu sezon ilk kez sahnelenecek Sahne Denilen Büyülü Kutu oyunu ile buluşacak. Oyun, çocuklara müzikli bir oyunun sahnede her yönüyle nasıl hayat bulduğunu gözlemleyecekleri bir deneyim sunuyor. Minik sanatseverlerinin, sahne arkasında verilen büyük emeği anlayacakları ve perde arkasındaki görünmez kahramanları tanıyacakları bu özel gösteride şarkıların ve dansların yanı sıra sahnedeki büyülü kutudan çıkan sürprizler de yer alıyor.

Murat Göksu’nun yazıp yönettiği bu sihirli oyunun kahramanlarına ise oyuncu Gökçen Gökçebağ, Zeynep Kızıltan, Hicran Akın, Didem Atasoy, Ahmet Baykara, Can Sıkyıldız hayat veriyor. İş Sanat, minik sanatseverleri 7 Aralık Pazar günü saat 15.00’da Ece Göksu ve Barış Büyükyıldırım’ın müzikleri ile renklenecek oyuna bekliyor. Tüm kademelerde 20 TL ve indirimli 15 TL olan etkinlik biletlerini İş Sanat ana gişe veya Biletix’ten temin edebilirsiniz.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti