Geçtiğimiz ocak ayında Pasaj Müzik etiketiyle yayınladıkları ‘Aşk Ve Hayat Hakkında’ adlı albümüyle başarılarını devam ettiren KOLPA, albümün 3.video klibini ‘Gurur Benim Neyime’  adlı şarkıya çekti. Grubun daha önce bir çok klibinin yönetmenliğini yapan Emir Khalilzadeh tarafından çekilen video klibin styling çalışmalarını İlkyaz Özel üstlendi.

Kısa Film Tadında Klip!

Kısa film tadında olan ve çekimleri Kartal’da gerçekleştirilen klipte daha önce Arka Sıradakiler, Seksenler ve Suskunlar gibi ünlü dizilerden tanıdığımız oyuncular Pelin Akil ve Sertaç Ekici rol aldı..

Hayatın zorluklarıyla savaşan bir kadın ve ona platonik aşık yaşayan adamın çaresiz hikayesinden kısa bir kesitin  anlatıldığı videoda, grubun solisti Barış Yurtcu’nun da senkronları yer alıyor.Grubun diğer üyelerinin de hikayenin belirli kısımlarında göründüğü klip 2014 yılının en iyi video kliplerinden birisi olmaya aday..

Klibi aşağıdan (Klibin yayınlandığı netD sistemi düzgün çalışmadığından izleyemeyebilirsiniz) veya YouTube üzerinden (netD sitemize eklemeyi yasakladığı için biz ekleyemiyoruz) izleyebilirsiniz.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti