Haftasonu ilk defa gerçekleşen Playstation Experience (Playstation Deneyimi) etkinliğinden öne çıkanları sizinle paylaşıyoruz.

İlk defa gerçekleşen etkinlikte Sony, keynote boyunca onlarca fragman ve sahnede demo gerçekleştirdi. Öyle ki Playstation’ın YouTube kanalı etkinliğe dair 30 yeni video yayınlandı. Biz de sizin için öne çıkanları toparlamak istedik.

İşte bizim favorilerimiz:

Uncharted 4: A Thief’s End

Sonunda Playstation 4 için yapılmış ilk Uncharted oyununun görüntülerine ulaştık. Oyunda pek değişiklik göze çarpmasa da grafiklerin güzelliği bizi etkilemeye yetti.

Street Fighter V

Haberleri bir süredir ortalarda dolaşan oyunun görüntülerini görememiştik. Şimdi Ryu ve Chun-Li’yi kapışırken görebiliyorsunuz. Oyunun güzel tarafı PC ve PS4 kullanıcıları birbirleriyle oynayabilecekler.

Drawn to Death

God of War ve Twisted Metal’ın arkasındaki isim David Jaffe’nin yeni oyunu çok güzel görünen bir çok oyunculu arena fps oyunu. Oyun PS4’e özel olarak çıkacak.

Grim Fandango: Remastered

LucasArts’ın klasikleşmiş oyunu yeni ekran kartları için yeniden düzenlemiş versiyonu ile 27 Ocak’ta bizlerle olacak. PS4, PS Vita, PC, Mac ve Linux kullanıcıları oyunu oynayabilecekler.

Killing Floor 2

Eğer mantık üstü şiddet isin tarzınızsa Tripwire’ın bu oyununu seveceksiniz.

No Man’s Sky

Evreni keşfetmek isteyenlere özel.

Until Dawn

Korku filmlerini seviyor ve içinde olasınız nasıl olurdu diye düşünüyorsanız bu oyun tam size göre. Katilden kaçarken dikkatli olmanızda fayda var çünkü oyunda bir kere öldüğünüzde geri dönüş yok.

Fat Princess Adventures

Kılıç savaşları, büyü ve şekerleri seviyorsanız size biraz garip gelse de bu gerçek zamanlı strateji oyunu hoşunuza gidebilir.

Wattam

Super Time Force Ultra

Playstation 20. Yıl Özel

Keynote’un tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti