Geçtiğimiz yazın en güzel süprizlerinden biri “Guardians of the Galaxy” ve Thanos’un ortaya çıkışıydı. Thanos’u oynayan Josh Brolin’e göre 3. Avengers’ta Thanos’a karşı herkes olacak.

Daha önce The Avengers’ın film sonrası jeneriğinin ortasında beliren Thanos, kendisi oynayan aktör Josh Brolin’e göre 3. Avengers filminin ana kötü karakteri olacak. Marvel Dünyası’nda galaksinin büyük bir kısmında hayatı bitirmiş olan Thanos, 4 Mayıs 2018’de yayınlanacak “The Avengers: Infinity War – Bölüm 1” ve 3 Mayıs 2019’da yayınlanacak “The Avengers: Infinity War – Bölüm 2” filmlerinin de kalbinde olacak.

Tabii ki Thanos’u görmek için 2018 yılını beklemeniz gerektiğini sanmıyoruz. 2017 yazında çıkacak olan “Guardians of the Galaxy 2″de büyük ihtimalle 2018 yılında çıkacak The Avengers’daki olaylara bir bağlama niteliğinde ilk filmde olduğu gibi Thanos’u içerecektir.

Bu arada Paul Thomas Anderson imzalı dedektif filmi “Inherent Vice”ı tanıtmak için katıldığı bu röportajda Brolin ayrıca filmi Marvel Stüdyoları’nda bulun başkan yardımcısı arkadaşı Louis D’Esposito sayesinde aldığını söylemiş… KPSS’ye girmiş mi acaba?

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti