Philips’in DJ Armin van Buuren ortaklığıyla geliştirdiği ses sistemi ve DJ seti M1X-DJ ile soğuk kış günlerinde evinizde yapacağınız partilerin DJ’i siz olun.

Bir DJ gibi sesleri mikslemeyi, oynatmayı ve paylaşmayı sağlayan Philips M1X-DJ, taşınabilirliği sayesinde eğlencenin her yere rahatça taşınmasına da imkân veriyor. Geniş dokunulabilir ve dokunmaya duyarlı ilerletme tekerleri şarkılarınızı mikslerken vinil plak hissini veriyor ve olağanüstü bir ileri-geri sarma performansı sunuyor. Dünyaca ünlü DJ Armin Van Buuren ortaklığıyla hayata geçirilen, eşsiz müzik deneyimine sahip M1X-DJ, wOOx bas yayıcısıyla derin ve dinamik bas etkisi yaratırken Bluetooth akışı ile de temiz bir ses kalitesi sağlıyor.

M1X-DJ’in ses sitemi, pes ve tiz sesler arasında uyum sağlayan ana sürücü ve tweeter ile beraber 4 adet hoparlörü bulunuyor. Bluetooth bağlanma özelliği ile lightning konektörüne de sahip M1X-DJ; iPad, iPhone ve iPod cihazlarla uyumlu çalışıyor. Seyahat sırasında koruma için ters çevrilebilir kontrol paneli sayesinde ses sistemi hoparlör olarak kullanılabiliyor. Hem AC hem D pilleriyle çalışan ses sistemi, rahat taşınabilirlik için taşıma askısı ve sağlam tasarımı ile eğlenceyi yanınızda taşımanıza yardımcı olacak. Philips M1X-DJ’in satış fiyatı 1.199 TL.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti