Jason Statham yıllardır başrolünü oynadığı en iyi filmiyle karşımızda olabilir.

“Jason Statham filmleri” olarak adlandırılan film tarzı pek tarzım değil ve genellikle Statham’ı başkalarının filmlerinde oynadığı yardımcı karakterlerle sevdiğimi söyleyebilirim çünkü bu filmlerin kendi filmlerine nazaran daha çok karakteri vardır.

Statham’ın başrolünü oynadığı “Wild Card” filmi ise uzun süredir yaptığı en iyi film olabilir. En azından sadece fragmanının bile bir karaktere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Daha iyi bir oyuncu kadrosu ve efsanevi William Goldman’ın senaryosunun da bunda katkısı olmuş olabilir.

Tabii belirtmemiz gereken bir konu da bir kaç hafta önce yayınlanan uluslararası fragman üzerinden değil de ABD fragmanı üzerinden konuşuyoruz. O fragman açıkça söylemek gerekirse berbattı.

Simon West tarafından yönetilen ve Michael Angarano, Milo Ventimiglia, Dominik García-Lorido, Anne Heche, Sofia Vergara, Max Casella, Jason Alexander, Francois Vincentelli, Davenia McFadden, Chris Browning, Matthew Willig, Greice Santo, Hope Davis, Stanley Tucci’li kadrosunda bulunduran film 30 Ocak’ta ABD’de vizyona girecek.

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.