Television Critics Association (TCA) basın turlarında düzenlenen paneller geçen seneye göre daha verimli bir sene geçireceğimizi kanıtladı ve Amerikan televizyon kanalı Starz bizi bir çok ilginç haberle bıraktı. Başlangıç olarak Black Sails‘ın 4. sezonla devam edeceği açıklandı ve Havana Quartet‘ın Antonio Banderas‘la güçlendirileceği kesinleştirildi. (Çekimlerin Havana’da olacağı umuluyor.)

Starz aynı zamanda bölümlerini art arda izlettirme oyunu peşinde (Netflix ve NBC’de görüleceği üzere) Galadan sonra, baleyle ilgili olan küçük dizi Flesh and Bone ve DaVinci’s Demons‘un son sezonunu yayımlayacaklar. Zamanının ruhuna göre gidip Flesh and Bone‘u seçmeleri çok akıllıca bir hareket aynı zamanda DaVinci’s Demons hayranları son bölümler için iştahla ekrana kilitleyecek.

31 Ekim’de galası yapılacak olan Ash vs. Evil Dead‘den Ruby’yi oynayacak Lucy Lawless’la ilgili ilk izlenimimizi de aldık. Starz aynı zamanda Patrick Stewart‘lı Blunt Talk‘un fragmanını da yayımladı. 22 Ağustos’ta galası yapılacak olan filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.