Uzun süredir yeni sezonunu ve yeni temasını beklediğimiz American Horror Story’den haberler gelmeye başladı. Yeni sezonun Ekim’de başlayacağını duyuran FX, temanın da karnaval olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz 3 sezonda farklı temalar üzerinden ilerleyen dizi, yeni sezonda da büyük yankı uyandıracağa benziyor.

Temalar değişse de kemik kadro değişmeyen dizide yine başrollerde Jessica Lange, Kathy Bates, Sarah Paulson, Evan Peters, Angela Bassett ve Frances Conroy göreceğiz. 1950’lerin Florida’sında geçecek olan yeni sezonun adı da “American Horro Story: Freak Show” olarak açıklandı. Sarah Paulson’un attığı tweet sayesinde canlandıracağı karakter yapışık ikizler Bette ve Dot’la tanıştık. Jessica Lange’ın ise Alman asıllı bir karakteri canlandıracağı açıklandı.

Bp8vGSNCMAAimR8

Ayrıca, Açlık Oyunları (The Hunger Games), Amerikan Güzeli (American Beauty) ve Hayalet Sürücü (Ghost Rider) gibi birçok ünlü filmden hatırlanabilecek aktör Wes Bentley; Freak Show’un kadrosuna katıldı. Bentley, dizinin 21 ve 28 Ekim tarihlerinde iki kısım olarak yayınlanacak Cadılar Bayramı özel bölümünde gözükecek. Oyuncu,Kathy Bates’in karakterinin geçmişinde yer alan Eddie isminde bir karaktere hayat verecek. Karanlık bir işkence uzmanı olarak tanımlanan Eddie’nin, intikam almaya yeminli bir figür olduğu söyleniyor.