Finding Nemo’nun devam filmi Finding Dory’den Dory’nin yeni arkadaşlarını gösteren yeni fotoğraflar geldi.

Andrew Stanton ve Angus MacLane’nin yönetmenliğini yaptığı Finding Nemo’nun devamı animasyon filmi Finding Dory bu kez filmde yalnızca balıkların yer almayacağını başka deniz canlılarını da göreceğimizi haber verircesine yepyeni fotoğraflar yayınladı.

Bu kez Finding Nemo’nun unutkan balığı Dory’ye odaklanacak olan animasyon filmi Dory’nin ailesini arayışını ve bu arayışta Nemo ile babasının ona eşlik edişini konu alırken yepyeni karakterleri de hayatımıza sokacak.

Ellen DeGeneres,  Albert Brooks, Hayden Rolence, Bob Peterson, Eugene Levy, Diane Keaton, Kaitlin Olson, Ty Burrell ve Ed O’Neill’ın seslendirme kadrosunda bulunduğu Finding Dory, 17 Haziran’da vizyona girecek.

finding-dory-ed-oneill-octopus-hankfinding-dory-crush-andrew-stanton-sea-turtlefinding-dory-bob-peterson-mr-rayfinding-dory-squirt-turtlefinding-dory-ottersfinding-dory-kaitlin-olson-destiny-whale-sharkfinding-dory-nemo-marlin-hayden-rolence-albert-brooksfinding-dory-sea-lions-rudder-fluke-dominic-west-idris-elbafinding-dory-parents-eugene-levy-diane-keaton-charlie-jennyfinding-dory-loon-beckyfinding-dory-ellen-degeneres