Marvel, bugün Daredevil’in yapımcıları Douglas Petrie ve Marco Ramirez’in The Defenders’ın yapımını Drew Goddard ile birlikte üstleneceğini açıkladı.

Marvel yetkilisi Jeph Loeb şöyle açıkladı:

“Bu dört kahramanı, Doug ve Marco’nun dokuduğu bir hikayede bir araya getirmek için inanılmaz heyecanlıyız. Sadece harika aksiyon ve macera senaryosu yazmakla kalmıyorlar, bizi Marvel yapan mizahlarıyla da etkilemeyi başarıyorlar. Drew Goddard’ın da dahil olmasıyla Defenders’ın kendisi kadar güçlü bir takıma sahibiz.”

Marvel's Daredevil

Daredevil yıldızı Charlie Cox da The Defenders’ın bu yılın sonuna doğru çekilmeye başlayacağını açıkladı. The Independent’da Cox’un şu sözleri yayınlandı:

“Bildiğimiz şey, bu yılın sonunda The Defenders’ın çekimine başlayacağımız ve Daredevil tabii ki bu dörtlünün bir parçası olacak. Dizinin senaryosunun nasıl olacağı konusunda fikrim yok. Bu dünyaların nasıl birleşeceğini görmek için heyecanlıyım.”

luke-cage-teaser-trailer-screenshot

The Defenders ile ilgili gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik 30 Eylül’de galası yapılacak Luke Cage’i heyecanla bekleyebiliriz.