Onca süper kahraman çalışmasının ardından hala başlangıcını yapması gereken bir evren var o da Universal’ın monster filmeri. Luke Evans’ın önderliğindeki Dracula Untold filminden sonra stüdyo Tom Cruise ‘un yer aldığı The Mummy ile evreni geliştirme doğrultusundaki çabalarına devam etti. Görünüşe göre Universal, çalışmalarını Dwayne Johnson ile desteklemeyi hedefliyor.

Deadline’nın haberine göre Universal’ın Dwayne Johnson’u The Wolf Man’in kadrosuna dahil etmek istediği yönünde söylentiler var. Stüdyonun hikaye hakkındaki planları, kameranın önü ve arkasındaki isimleri henüz net değil fakat Dwayne Johnson gittikçe yoğunlaşan programından zaman bulursa projeye dahil olma olasılığı yüksek.

san_andreas-3-e1433740117419-1940x1091

Dwayne Johnson’un ne zaman çok yoğun olduğunu düşündüğümüzde, bir projeye daha dahil olarak bizi şaşırtıyor. Oyuncu, şu anda çekimleri hala sürmekte olan Fast 8’e ek olarak; Journey, San Andreas, Shazam, Doc Savage, Jumanji ve Rampage oyunundan uyarlama filmde de rol sahibi.

Univeral’ın buna ek olarak Angelina Jolie’yi The Bride of Frankenstein’da yer alması konusunda ikna etmeye çalıştıklarını biliyoruz bununla birlikte the Creature from the Black Lagoon, the Invisible Man ve belkide bir Dracula filmiyle daha buluşabiliriz.