Westeros macerası bu sene Nisan sonunda başlamış olsa da, Game of Thrones’un Nisan ayının başlarında başlamasına alışığız. Bu sene ise bekleyişimiz daha uzun sürebilir.

Genellikle Nisan’da başlayan Game of Thrones, bu sezonun sonunda henüz dizinin ilk sezonunda vaad edilen kış geldi. Görünen o ki dizinin yeni sezonunu izlememiz için de kışın gelmesini beklememiz gerekecek.

game-of-thrones-dance-of-dragons-kit-haringtonDizinin yapımcıları Dan Weiss ve David Benioff, gelecek sezonla alakalı UFC Unfiltered programına konuştu.

Henüz yayın tarihi belli değil.” diyen Benioff’un sözlerine Weiss “Biraz geç başlayacağız çünkü bu sezonun sonunda “kış geldi” dedik ve bu da güneşli günlerin amacımıza hizmet edemeyeceğini düşündürtüyor. Sanırım biraz ileri atacağız, böylece çekimler sırasında daha karanlık bir hava elde etmeyi planlıyoruz.

Sezon finali incelememimiz aşağıda bulabilceceğiniz Game of Thrones ile ilgili yeni sezon öncesi gelecek tüm videolarımızı izlemek için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti
  • ✔✔✔Merhabalar kardeşlerim ablalarım abilerim çoğu kişi ev kirası, elektrik faturası, sufaturası birde doğal gaz faturası eklenince ödemekte hayli zorluk çektiği için tek umudunun kredi kartı olduğuna inanıp tüm borçları kredi ye yüklüyor ama kredi kartı borcu kurtuluş değil acı sonun sadece başlangıcıdır ben bu arkadaşlara ( iddaa yoluyla ) yardım etmek isterim daha ayrıntılı bilgi almak için eklemeniz- mesaj atmanız veya takip etmeniz yeterli olacaktır
    Ücretsiz kupon vermiyorum emek karşılığı belli bi ucret karsiliginda kazanmk için ciddi alıcılar eklerse sevinirim iyi günler tek hesap orjinal başkada yok varsada düşmeyin dolandırıcı dır gerçekten ihtiyacım var diyenler 7/24 aktifim bekliyorum

  • Olamaz olamaz…