Westeros macerası bu sene Nisan sonunda başlamış olsa da, Game of Thrones’un Nisan ayının başlarında başlamasına alışığız. Bu sene ise bekleyişimiz daha uzun sürebilir.

Genellikle Nisan’da başlayan Game of Thrones, bu sezonun sonunda henüz dizinin ilk sezonunda vaad edilen kış geldi. Görünen o ki dizinin yeni sezonunu izlememiz için de kışın gelmesini beklememiz gerekecek.

game-of-thrones-dance-of-dragons-kit-haringtonDizinin yapımcıları Dan Weiss ve David Benioff, gelecek sezonla alakalı UFC Unfiltered programına konuştu.

Henüz yayın tarihi belli değil.” diyen Benioff’un sözlerine Weiss “Biraz geç başlayacağız çünkü bu sezonun sonunda “kış geldi” dedik ve bu da güneşli günlerin amacımıza hizmet edemeyeceğini düşündürtüyor. Sanırım biraz ileri atacağız, böylece çekimler sırasında daha karanlık bir hava elde etmeyi planlıyoruz.

Sezon finali incelememimiz aşağıda bulabilceceğiniz Game of Thrones ile ilgili yeni sezon öncesi gelecek tüm videolarımızı izlemek için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti