Yaklaşan vizyon tarihiyle yazar/yönetmen David Ayer’ın “kötü adam” odaklı Suicide Squad’ının tanıtım çalışmaları hız kazandı ve filmin heyecanını arttıracak yeni uluslararası fragmanı yayınladı.

DC çizgi romanından uyarlanan, yazar/yönetmen David Ayer’ın “kötü adam” odaklı Suicide Squad’ında devletin emri ile hapisteki süper güçlü kötü adamlar bir araya getiriliyor ve en güçlü silahlarla donatılıp, gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için göreve gönderiliyorlar. Ancak bu takım, aslında başarılı olmak için değil de tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde işler değişecektir.

Her bir fragmanını yeni sahne görme ümidiyle takip edenler için söyleyelim; yeni fragmanda filmin oluşturduğu heyecanı yitirmemek adına aynı sahnelerin farklı açıları ve müziği dışında pek farklı birşey yok.

Will Smith, Margot Robbie, Jared Leto, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Cara Delvingne, Adam Beach ve Karen Fukuhara’nın yer aldığı Suicide Squad, 12 Ağustos’ta vizyona girecek.

İşte yeni uluslararası fragmanı: