Ülkemizi uluslar arası turnuvalarda temsil eden Space Soldiers, dün akşam düzenlenen iki farklı turnuvada oynadığı maçlardan galibiyetle ayrıldı.

space_soldiers

Razer Rising Star liginde oynayan ekip, PRIDE takımı ile oynadığı maçta rakibini 2-0 yenmeyi başardı. Cobblestone haritasında 16-5 ve Mirage haritasında rakibini 16-14 rakibine üstünlük kurdu. Gecenin ilerleyen saatlerinde LWKU takımı ile karşılaşan Space Soldiers yine rakibini 2-0 yendi. Cache haritasında 16-3 ve Train hariyasında 16-4 yenerek rakibini kelimenin tam manası ile ezdi geçti.

Operation Kinguin 3 turnuvası kapsamında ülkemizi temsil eden Space Soldiers, Alternate aTTaX takımı ile karşılaştı. Mirage haritasında 19-15 ve Cache haritasında 16-11 olmak üzere rakibini 2-0 yenen Space Soldiers gecenin son maçındanda üstünlükle ayıldı.

xantares

Gambit Gaming‘in turnuvadan çıkarılması ile turnuvaya alınan Space Soldiers rakiplerine zor anlar yaşatıyor. Turnuvada çeyrek finale yükselen Space Soldiers bugün 21:00 da Finlandiya takımı ENCE ile karşılaşacak.

Oyuncumuz XANTARES’in Alternate aTTaX takımına karşı oyununu aşağıdan izleyebilirsiniz.