Yeniden başlayan Star Trek serisinin ilk filminin yönetmenliğini üstlenen, 3. filminin de yapımcısı J.J. Abrams, serinin 4. filminde 19 Haziran’da bir araba kazası sonucu yaşamını yitiren Anton Yelchin tarafından canlandırılan Chekov karakteri için farklı bir oyuncu seçmeyeceklerini açıkladı.

star-trek-into-darkness-6

The Toronto Sun aracılığı ile Postmedia Network’e yaptığı açıklamada karakteri başka bir oyuncunun canlandırması fikrini düşünmediğini ve Yelchin’in bundan daha iyisini hak ettiğini söyledi.

Star Trek Beyond’da takımın yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan yeni bir düşmanla karşılaşacak.

Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg ve Sofia Boutella’nın da yer aldığı Star Trek Beyond, Amerika’da bu ayın 22’sinde, Türkiye’de ise 26 Ağustos’ta vizyona girecek.

Left to right: Anton Yelchin plays Chekov and Chris Pine plays Kirk in Star Trek Beyond from Paramount Pictures, Skydance, Bad Robot, Sneaky Shark and Perfect Storm Entertainment