San Diego’da gerçekleşen Comic-Con 2016’da Marvel’in Doctor Strange’ından aksiyon figürleri sergilendi.

Cumartesi gerçekleşecek olan Doctor Strange panelinde yönetmen Scott Derrickson ve (büyük olasılıkla) hikayenin ana karakterini canlandıran Benedict Cumberbatch yer alacak. Hasbro, Defenders çizgi romanını baz alarak Marvel Legends oyuncak serisi kapsamında Stephen Strange’in kostümünü sergiledi.

Dikkat çeken diğer bir nokta ise filmde Mads Mikkelsen tarafından canlandırılacak olan Dormammu figürü. Oyuncusu belli olsa da hayranlar filmden önce kendisinin yüzünü görüp görmeyeceklerini merak ediyordu. Aksiyon figürlerin görüntüsü filmde karşılaşacağımız karakterlerle ne kadar bağlantılı olacağı tartışılır fakat üç figürden ikisinin önümüzdeki Doctor Strange filmiyle benzerlikleri olması ilgi çekici.

Scott Derrickson tarafından yönetilen filmde ayrıca Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Mads Mikkelsen, Rachel McAdams, Benedict Wong, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins ve Amy Landecker yer alıyor.

 Doctor Strange, 4 Kasımda vizyona girecek.

doctor-strange-hasbro-marvel-legends-brother-voodoo doctor-strange-hasbro-marvel-legends-comic doctor-strange-hasbro-marvel-legends-dormammu doctor-strange-hasbro-marvel-legends-movie doctor-strange-hasbro-marvel-legends-nico doctor-strange-hasbro-marvel-legends-mordo-movie