Bundan bir-iki hafta önce Philip K. Dick’in aynı isimli bilim kurgu ve alternatif tarih romanından Amazon tarafından uyarlanan The Man in the High Castle dizisinin ikinci sezon fragmanı yayınlanmıştı, bu hafta ise ikinci sezonundan fotoğraflar sergilendi.

Nazi Almanyası’nın ve Japon İmparatorluğunun 2. Dünya Savaşı’nı kazandığı alternatif bir tarihte geçen dizi, dünyanın çeşitli yerlerinde kendilerine bağlı kukla hükümetler kuran Nazi Almanyası ve Japon İmparatorluğu arasındaki soğuk savaşı konu alıyor. Ay, Venüs ve Mars’da kurulan kolonilerin de konu edilmesiyle bilim kurgu türünde de değerlendirilen dizinin oyuncu kadrosunda ise Luke Kleintank, Arnold Chun, Alexa Davalos, Rupert Evans, Lee Shorten, Cary-Hiroyuki Tagawa gibi isimler yer alıyor.

The Man in the High Castle’ın ikinci sezonu 16 Aralık, Cuma günü Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Alexa-Davalos-Man-in-the-High-Castle-Season-2 Cary-Hiroyuki-Tagawa-Man-in-the-High-Castle-Season-2 Luke-Kleintank-Man-in-the-High-Castle-Season-2 Rufus-Sewell-Man-in-the-High-Castle-Season-2 Rupert-Evans-Man-in-the-High-Castle-Season-2 Joel-de-la-Fuente-Man-in-the-High-Castle-Season-2