Yaz boyunca Çeşme’nin en sevilen plajında misafirlerini müzik ve doğayla buluşturan Babylon, Doritos’un ana sponsorluğunda gerçekleşecek Babylon Soundgarden ile festival ruhunu doyasıya yaşatmaya devam ediyor. Mandalina ve palmiye ağaçları arasında yeşili maviyle buluşturacak festival, 13 Ağustos Cumartesi günü Babylon Çeşme’de gün boyu devam edecek plaj aktiviteleri, Dj performansları ve konserleri ile müzikseverleri bekliyor.

1

Doritos Sponsorluğunda gerçekleşecek Babylon Soundgarden, Türkiye’de punk ve ska akımının en önemli temsilcisi Athena, müzik dünyasının önde gelen isimleriyle yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken DJ Funky ‘C’ ve İstanbul elektronik müzik sahnesinin usta isimlerinden Kaan Düzarat’ın performanslarının yanı sıra gün boyu devam edecek plaj aktiviteleri ile de katılımcılara keyifli bir deneyim vadediyor. Sadece müziğin değil, eğlenceli aktivitelerin de tüm gün devam edeceği Doritos Presents: Babylon Soundgarden, Çeşme’nin etkileyici atmosferinde doğanın, denizin ve iyi müziğin keyfini sürmek isteyenleri bekliyor

Babylon Soundgarden Çeşme’nin sınırlı sayıdaki avantajlı biletleri Biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabiliyor.

4

PepsiCo Hakkında

PepsiCo ürünleri, dünyanın dört bir yanındaki 200’den fazla ülke ve bölgede, tüketicilerimiz tarafından günde bir milyar kez, beğeniyle tüketiliyor. PepsiCo; Frito Lay, Quaker, Pepsi, Tropicana ve Gatorade şirketlerinin sunduğunu yiyecek ve içecek portföyü ile 2015 yılında 63 milyar dolar değerinde net gelir elde etti. PepsiCo’nun geniş yiyecek ve içecek ürün portföyü, her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 22 ayrı markası dışında, yüzlerce yiyecek ve içecek ürününü kapsıyor.

Fayda Gözeten Performans vizyonunun kalbinde, sürdürülebilir bir büyüme ve hissedar değerinde üst düzey bir mali performansa ulaşabilmek yer alıyor. PepsiCo, “Fayda Gözeten Performans” vizyonu ile atıştırmalıklardan sağlıklı yiyeceklere uzanan geniş bir yiyecek ve içecek yelpazesi sunmayı; çevre üzerindeki etkilerimizi ve maliyetlerimizi asgari seviyeye indirmek için yeni yöntemler bulmayı; çalışanlarına güvenli ve dahil edici bir çalışma ortamı sağlamayı; faaliyet gösterdiği yerlerde yerel topluluklara saygı göstererek onları desteklemeyi ve onlara yatırım yapmayı vaat ediyor.

Daha fazla bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin: www.pepsico.com.tr

3 2