Yeni DC Evreninin ilk filmi olan ve Kahramanı ilk olarak gördüğümüz Man of Steel’den sonra  Batman v Superman: Dawn of Justice ve iki gün sonra ülkemizde vizyona girecek olan Suicide Squad devam filmleri geldi. Şu anda çekimleri hala sürmekte olan Justice League’e ek olarak birkaç DC filmi daha geliştirilme aşamasında. Gelen son habere göre, yan karakter olarak yer alacağı filmlere ek olarak Man of Steel’in kendi devam filmi, geliştiriliyor.

Batman V. Superman: Dawn Of Justice

The Wrap’ın haberine göre Warner Bros., Man of Steel 2’nin hazırlıklarına başladı.

Habere göre, henüz detayları hakkında bir açıklama yapılmamış olan film, karakteri izleyicilere doğru bir şekilde sergilemek istemelerinden ötürü, Warner Bros. için bir “öncelik” niteliği taşıyor.

Birinci filmin yönetmeni Zack Snyder şu anda Justice League’in çekimleri ile meşgul. Man of Steel 2’nin çekim aşamasına gelindiğinde Snyder’ın hemen yeni bir DC Evreni filmine başlaması muhtemel mi? Yoksa Man of Steel 2 için yeni bir yönetmen mi beklemeliyiz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Tekrar hatırlatmak amacıyla önümüzdeki DC Evreni filmlerinin vizyon tarihi listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Wonder Woman – 2 Haziran 2017
Justice League – 17 Kasım 2017
Aquaman – 27 Temmuz 2018
The Flash – 16 Mart 2018

  • Burak Karcıoğlu

  • Man of Steel den önce bir green lantern Corp filmi yapabilirler

  • Man of Steel 2, BvS idi zaten. Bence Man of Steel 3 diyebiliriz yeni filme.????

    • BvS, Man of Steel serisinin devamı değildi abi. Zaten Zack Snyder o zaman da söylemişti Man of Steel 2 değil diye.

    • Benim izlenimime göre, BvS, MoS2. Zira, Wayne ancak Superman için sidekick olabilir. Superman, ki kendisi süper kahramanlar panteonun en üstündedir, bir filmde yer alıyorsa, bu film Superman filmidir. ????????????