Harry Potter serisinin spinoff’u olan Fantastic Beasts and Where to Find Them’den Ezra Miller ve Eddie Redmayne’ın sergilendiği yeni fotoğraflar yayınlandı.

Orjinal serinin yazarı J.K. Rowling tarafından senaryolaştırılan ve yönetmenlik koltuğunda  David Yates’in oturduğu film 1920 New York’undageçecek ve Oscar ödüllü aktör Eddie Redmayne’in oynadığı Newt Scamander karakterinin maceralarını izleyeceğiz.

Eddie Redmayne dışında Katherine Waterston, Tina karakteriyle; Tony ödüllü Dan Fogler, Jacob olarak ve Alison Sudol da Tina’nın kızkardeşi Queenie rolüyle yer alıyor. Ezra Miller, Samantha Morton, Jon Voight, Ron Perlman, Carmen Ejogo, Jenn Murray, Faith Wood-Blagrove ve Colin Farrell’ın da yer aldığı Fantastic Beasts and Where to Find Them, Amerika’da 18 Kasım’da vizyona girecek.

fantastic-beasts-ew-cover fantastic-beasts-colin-farrell-eddie-redmayne fantastic-beasts-and-where-to-find-them-cast Untitled-1 fantastic-beasts-ezra-miller-colin-farrell Untitled-1 fantastic-beasts-set-photo-redmayne-waterston-yates FANTASTIC BEASTS AND WHERE TO FIND THEM