Game of Thrones’un Küçük Şeytan’ı Tyrion Lannister sezon finalinde kaçmayı başarırken, dizinin mizahını canlı tutan karakterin kurtulması izleyicilere rahat bir soluk aldırmıştı. Dizinin müptelaları Küçük Şeytan’ın kaçak göçek ne yapacağını görmek için, merakla yeni sezonu beklerken, Tyrion Lannister’ı canlandıran Peter Dinklage canlandırdığı yeni karakterlerle Küçük Şeytan’ın tahtını sarsacak gibi görünüyor.

10574711_10204368036510989_827957896_n

Game of Thrones’ta elinde kılıçla görmeye alıştığımız Peter Dinklage, Toronto’da çekilen Pixels filminin setinde, elinde bazuka ile görüntülendi. Bilimkurgu aksiyon komedi olan Pixels kadrosunda Peter Dinklage dışında, Adam Sandler, Kevin James, Josh Gad ve Brian Cox yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Evde Tek Başına (Home Alone) serisinin yönetmeni, Chris Columbus üstleniyor.

Pixels, intergalaktik uzaylıların, klasik video oyunu yayınlarını yanlış anlamasıyla, kendilerine karşı savaş açıldığını zannedip, video oyunlarını model olarak kullanarak Dünya’ya saldırmasını konu alıyor. Başkan’ın, 80’lerin video oyunu şampiyonu olan çocukluk arkadaşını uzaylıları yenip, dünyayı kurtarmak için bir takım kurmaya çağırdığı filmde, Dünya’nın uzaylı istilasından bir kez daha kurtulup kurtulamayacağını ise, vizyonda olması beklenen 15 Mayıs 2015’ten sonra öğrenebileceğiz.