Serisinin üçüncü filmi, heyecanla beklenen Ghostbusters (Hayalet Avcıları), uzun bir aradan sonra seyirciyle buluşacak. 2015 yılında çekimlerine başlanması beklenen Ghostbusters’ın üçüncü filmi için, Sony’nin Bridesmaids (Nedimeler) ve The Heat (Ateşli Aynasızlar) filmlerinin yönetmeni Paul Feig ile görüştüğü söyleniyor.

The Hollywood Repoter’ın haberine göre serinin üçüncü filmi, diğer iki filmden farklı olacak. Paul Feig’in yönetmen koltuğuna oturması beklenen filmde, hayalet avcılarının kadınlardan oluşacağı söylentiler arasında.İkinci filminin üzerinden 15 yıl geçen seride, üçünçü filmin çekim planlarının, senaryo ekibinin entelektüel dinamosu olarak görülen Harold Ramis’in bu yıl gerçekleşen ölümü nedeniyle aksadığı düşünülüyor. Serinin ilk iki filminin yönetmeni olan Ivan Reitman’ın , geçtiğimiz Mart ayında, yeni filmin yolda olduğunu söylemesi ise, projeye yeniden heyecan kazandırdı. Reitman, yeni yönetmenin bulunması konusunda yardım etmeye olan hevesini belirtirken, Sony Pictures şimdilik, üçüncü filmi yapmaya dair duyduğu heyecanı belirtmekle yetiniyor.

Yönetmen koltuğunu kimin dolduracağı konusunda, resmi bir açıklamanın gelmediği Ghostbusters’in fanları ve sinefiller heyecanla Sony Pictures’ın açıklamasını bekliyor.