Michael Lesslie’nin senaryosu ile çekilen Assassin’s Creed’in prömiyerine sayılı günler kaldı. Film vizyon tarihini beklerken yeni bir televizyon fragmanı yayınlandı.

Justin Kurzel tarafından yönetilen filmin başrolünde X-Men: Apocalypse’ten Michael Fassbender yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Marion Cotillard, Jeremy Irons ve Brendan Gleeson gibi isimler de yer alıyor.

DF-01042 – Through a revolutionary technology that unlocks his genetic memories, Callum Lynch (Michael Fassbender) experiences the adventures of his ancestor, Aguilar, in 15th Century Spain with Maria (Ariane Labed). Photo Credit: Kerry Brown.
Photo Credit: Kerry Brown.

Filmin konusuna kısaca bakacak olursak; Desmond sıradan bir barmen olarak hayatına devam etmektedir ancak bir gün sebepsizce kaçırılır. Desmond büyük bir şirket tarafından kaçırıldığını öğrenir ve Animus adlı üstün teknolojiye sahip bir makineye bağlanır. Bu makine sayesinde Desmond’un suikastçi olan atalarının anılarına ulaşılır. Desmond sayesinde oldukça tehlikeli ve gizli dövüş sanatlarına dair bir çok bilgi ele geçirilecektir.

23 Aralık 2016 tarihinde ülkemizde vizyona girecek Assassin’s Creed’in Televizyon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.