Aralık ayına kadar sessizliğini koruyan ve Blockbuster rüzgarının dinmesini bekleyen Assassin’s Creed filmi birkaç hafta içinde vizyonda olacak.

Star Wars hayranlarının merakla beklediği Rogue One: A Star Wars Story filmi sonrası vizyona girecek olan Assassin’s Creed’in yapımcıları, reklam kampanyalarını sessiz sedasız yürütmeyi sürdürüyor. Zira Warcraft’ta olduğu gibi Amerika’dan ziyade dünya geneline hitap bu filmin reklamını Rogue One furyası bittikten sonra başlatacaktır. Dünyanın en sevilen serileri arasında yer alan Assasin’s Creed filminin yeni televizyon fragmanları ise, filme dair haber ve reklamlarla daha da sık karşılaşacağımızın sinyallerini veriyor.

Oyunseverlerin merakla beklediği Assassin’s Creed 21 Aralıkta vizyona giriyor. Filmin başrolü Michael Fassbender’e ise Marion Cotillard, Jeremy Irons, Michael K. Williams ve Bredan Gleeson eşlik ediyor.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.