Son yılların en başarılı Marvel filmlerinden biri olan Guardians of the Galaxy’nin video oyunu yakında oyunseverlerle buluşacak.

guardians-of-the-galaxy-blu-ray-cover-art-matt-ferguson

Filmin vizyona girdiği vakitlerde mobil uygulama olarak bir oyunu yayınlanan ancak pek de tutulmayan Guardians of the Galaxy’nin yeni video oyunu ise oldukça kapsamlı olacak. Bilgisayardan telefona hemen her platformda oynanabilecek olan oyundan ise bir teaser yayınlandı. Oyuna dair bir fikir vermeyen ancak grafikleriyle dikkat çeken bu kısa teaser, daha ziyade oyunun gelmek üzere olduğunun habercisi.

Oyunun ana karakteri hakkına bir fikrimiz olmasa da muhtemelen tüm ekip arasında gidip geleceğimiz bir senaryo çıkacak karşımıza. Oyun 2017 yılı içinde oyunseverlerle buluşacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.