Daredevil, Iron Fist, Jessica Jones, Luke Cage ve daha birçok karakteri birleştirecek olan The Defenders dizisinin setinden Jessica Jones ve Daredevil’ın bir arada görüldüğü yeni fotoğraflar yayınlandı.

Netflix, Daredevil ve Jessica Jones gibi yapımlarla oldukça büyük başarılara imza attı. Bu yıl başlayan ve Marvel’ın en çok beğenilen projelerinden biri haline gelen Luke Cage için de benzer şeyler söylenebilir. 2017 yılında, Netflix ve Marvel ortaklığından doğacak üç yeni dizi daha yolda: Iron Fist, The Defenders ve Daredevil spinoff’u The Punisher.

the-defenders-cast-nycc-204349

Hala çekimleri devam eden The Defenders’ın setinden yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Charlie Cox France adlı twitter hesabından paylaşılan görüntülerde, Matt Murdock ve Jessica Jones karakterlerini ilk defa bir arada görüyoruz. Fotoğraflardan yola çıkarak, iki karakterin dizinin hikaye örgüsü içinde ne amaçla bir araya geldiğini söylemek zor.

cdb57f0e39074bff845e86b8fb7cca67432c94ea0c638fc3d25ad5e043c79e2e

Matt Murdock ve Jessica Jones karakterlerinin yer aldığı The Defenders setinden yayınlanan fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz:

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan The Defenders’ın çekimleri hala New York’ta devam ediyor.  Dizinin 2017 yılında Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.