Yayınlanan fotoğraflarıyla Justice League filminin bile önüne geçmeyi başaran Aquaman’in kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

justice-league-trailer-aquaman-back-waves Jason Momoa’nın başrolde olduğu ve ona Amber Heard’ın edeceği Aquaman filminde izleyeceğimiz kötü adamımız Ocean Master’ı canlandıracak isim belli oldu. Yönetmenliğini James Wan’ın yaptığı filmin kötü adamına Patrick Wilson hayat verecek. Yönetmenle daha önce de The Conjuring ve Insidious filmlerinde birlikte çalışan Wilson’ın canlandıracağı Orm, diğer adıyla Ocean Master karakterinin hikayesindeki kilit nokta ise Aquaman’in kardeşi olması, tıpkı Thor ve Loki gibi.

justice-league-mera-amber-heard

Jason Momoa, Amber Heard ve filme yeni katılan Patrick Wilson’ın yanı sıra Willem Dafoe’nun da yer aldığı Aquaman filmi, Justice League’den bir yıl kadar sonra yani Kasım 2018’de izleyiciyle buluşacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.