Gore Verbinski’nin yeni filmi A Cure For Wellness’tan yeni uluslararası fragman yayınlandı.

Chronicle’ın yıldızı Dane DeHaan ve Nymphomaniac: Vol II ile tanıdığımız Mia Goth’un başrollerini paylaştığı A Cure For Wellness’ın vizyon tarihine çok az kaldı. Filmin oyuncu kadrosunda ikiliye Jason Isaacs, Celia Imrie ve Carl Lumbly de eşlik ediyor. Korku-gerilim türündeki filmin yönetmen koltuğunda Pitates of the Caribbean, The Ring ve Rango gibi başarılı filmlerle adından söz ettiren Gore Verbinski yer alıyor. Filmin senaryosu Justin Haythe’nin kaleminden çıkıyor.

a-cure-for-wellness-poster

Film, bir şirkette CEO görevini yürütmekte olan hırslı bir genç yöneticinin, iş amacıyla gittiği İsviçre Alpleri’nde yer alan bir yaşam merkezinde yaşadıklarını anlatıyor.  Dane DeHaan tarafından canlandırılan genç yönetici, gittiği yaşam merkezindeki korkutucu sırlara tanık olacaktır.

a-cure-for-wellness-600x397

Önümüzdeki yılın en iddialı gerilim filmleri arasında görülen A Cure For Wellness ülkemizde 17 Şubat 2017’de vizyona girecek. Filmin yayınlanan yeni uluslararası fragmanını aşağıdan izleyebilir ve filmle ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.