Suicide Squad’ın en çok sevilen karakterlerinden biri olan Harley Quinn, David Ayer’in yöneteceği Gotham City Sirens’ta yer alacak.

Bu yılın en merakla beklenen filmlerinden biri olan Suicide Squad izleyici ve eleştirmenler tarafından olumsuz yorumlarla karşılandı. Buna rağmen gişe başarısı oldukça tatmin edici olan film, yapımcılarını memnun etmiş gibi gözüküyor. Bu noktada David Ayer’ı önümüzdeki yıllarda daha fazla DC Comics yapımının yönetmenlik koltuğunda görmek şaşırtıcı olmaz.

Rick-Flag-Harley-Quinn-Deadshot-Captain-Boomerang-Suicide-Squad

DC Comics evreninin kötü kadın karakterlerini bir araya getirecek olan Gotham City Sirens üzerindeki çalışmalara çok yakında başlanacak. Şimdilik filmde Margot Robbie’nin yeniden Harley Quinn olarak yer alacağını ve David Ayer’in yönetmenlik görevini üstleneceğini biliyoruz. DC Comics evreninden Catwoman, Poison Ivy ve Circe gibi kötü kadın karakterleri göreceğimiz filme dair detayların önümüzdeki dönemde netleşmesi bekleniyor.

Harley-Quinn-Diablo-Suicide-Squad

David Ayer, bugünlerde Will Smith’li fantastik-aksiyon filmi Bright üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Ayer, Netflix için hazırlanan filmi tamamlar tamamlamaz Gotham City Sirens üzerindeki çalışmalarına başlayacak.

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.