Amerika kıtasının en komik adamlarından biri olan, şöhreti kıtanın ötesine taşan Meksikalı komedyen Gabriel Iglesial, nam-ı diğer Fluffy özel bir bölümde Netflix ekranlarında olacak.

640_gabe

Gabriel Iglesias, gerek Hawaii gömleğiyle gerek hafızalara kazınmış taklitleriyle Amerika kıtasının en sevilen isimlerinden biri. Şöhreti sınır tanımayan “ağır” dostumuzun bir gösteri için gittiği Doğu maceraları bile bir ayrı güzel. İnsanları güldürme konusunda bir marka olan, her bir hikayesinden ayrı ayrı film senaryoları çıkan Fluffy, Gabriel Iglesias: I’m Sorry For What I Said When I Was Hungry adlı özel bölümle Netflix’te olacak.

20 Aralık’ta yayınlanacak olan programın fragmanını gelin hep birlikte izleyelim. Programın Netflix yayınından sonra Fluffy’nin resmi Youtube sayfasında da er ya da geç yer alacağını da söyleyelim. Zira “korsan” yanlısı olan dostumuz, yer aldığı programları Youtube’a koymaktan hiç çekinmiyor.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.