Despicable Me serisinin merakla beklenen 3. filminden ilk fragman yayınlandı.

NBCUniversal CEO’su Steve Burke, 2013 yılı Eylül ayında Despicable Me serisinin devam filminin yolda olduğunu duyurmuştu. Basında yer alan haberler yeni filmin senaryosunun yine Cinco Paul ve Ken Daurio tarafından kaleme alınacağını belirtmişti.

Zaman ilerledikçe Despicable Me serisinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Filmin 2017 yılında vizyona gireceği kesinleşmiş durumda. Illumination Entertainment tarafından üretilen filmin senaryosu daha önceki haberlerde de belirtildiği gibi Cinco Paul ve Ken Daurio’nun ellerinden çıktı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Pierre Coffin ve Kyle Balda gibi isimler yer alıyor.

Yeni filmde Gru’nun Balthazar Bratt ile mücadelesine tanıklık edeceğiz. Despicable Me 3’de aynı zamanda Gru’nun uzun süredir kayıp olan ikiz kardeşi Dru da yer alacak. Saçları dışında fiziksel açıdan birbirine birebir benzeyen iki kardeşin karakterleri birbirlerinden oldukça farklı.

İlk iki filmin gişede elde ettiği üstün başarı göz önünde bulundurulduğunda yeni filmin tekrar beyaz perdede başarıdan başarıya koşacağını söyleyebiliriz.

Ülkemizde 25 Ağustos 2017’de vizyona girecek Despicable Me 3’ün yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilir ve fragman ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.