Ben Affleck, TimeTalks’a verdiği röportajda Daredevil filminden nefret ettiğini açıkladı.

Daredevil geçmişi Ben Affleck’in yakasını bırakmıyor.  Oyuncuların geçmişte yaptığı işlerden dolayı pişmanlık duyması çok sık karşılaştığımız bir durum. Ancak pek azı açık yüreklilikle pişmanlıklarını dile getirecek kadar cesaret sahibi. Ben Affleck, katıldığı bir programda Daredevil konusundaki düşüncelerini oldukça samimi bir şekilde dile getirirken kariyeri hakkında da açıklamalarda bulundu:

“En sonunda bu filmlerden birini yakalayıp, güzel bir versiyonunu yapmak istiyorum. Daredevil filminden nefret ediyorum. Netflix uyarlaması çok başarılı bir iş çıkarıyor. Biz de zamanında böyle bir şeyler yapabilirdik. Biz hiçbir şekilde doğrusunu bulamadık. Ben o filmlerden bir tanesini yapıp, ortaya iyi bir iş çıkarmak istiyordum.”

2003 yılında vizyona giren Daredevil filminde Affleck’in yanı sıra Jennifer Garner, Colin Farrell ve Michael Clarke Duncan gibi isimler de yer alıyordu. Mark Steven Johnson ise filmin yönetmenliğinin yanı sıra senaryo çalışmalarında da bulundu.

Ben Affleck’in TimesTalks röportajını aşağıdan izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.