Bleeding Cool’da yer alan bir habere göre, Gotham City Sirens’ta yer alacak Poison Ivy karakterine hayat verecek isim Megan Fox olabilir.

Transformers ve Teenage Mutant Ninja Turtles filmlerinde canlandırdığı rollerle dikkatleri üzerine çeken Fox’un sıkı bir çizgi roman tutkunu olduğu bilinen bir gerçek. Fox, bir çizgi roman uyarlamasında yer almak istediğini sık sık belirtirken favori karakterlerinin Poison Ivy ve Red Sonja olduğunu açıklamıştı.

Görünen o ki, Megan Fox’un hayalleri gerçekleşmek üzere. Basında yer alan haberlere göre Fox’un evine Warner Bros. tarafından bazı çizgi roman sayıları gönderilmiş. Çizgi romanların Harley Quinn #14, #17 ve #38 olduğu bilinirken bu sayıların Poison Ivy ve  Harley Quinn arasındaki dostluğa odaklanıyor olması önemli bir detay.

 

Margot Robbie’nin Harley Quinn rolü haricinde yapımcılığını da üsteleneceği Gotham City Sirens’ın yönetmen koltuğuna David Ayer yer alacak. Film hakkında detaylar geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.