Showtime dizisi Billions’un merakla beklenen ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

Brian Koppelman, David Levien ve Andrew Ross Sorkin tarafından oluşturulan dizi,17 Ocak 2016 tarihinde yayın hayatına başladı. Yayınlanan 12 bölümün ardından 10 Nisan 2016’da sezon finalini yapan dizi merakla beklenen 2. sezonu ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Yayınlanan ikinci bölümden sonra yeni sezon onayı alan dizi Showtime’ın en başarılı yapımları arasında. Damian Lewis ve Paul Giamatti’nin yer aldığı dizi New York’un finans dünyasında yaşanan rekabet ve entrikaları anlatıyor. Dizinin yeni sezonunda Rob Morrow, Dan Soder, Kelly AuCoin, Mary-Louise Parker, James Wolk, Christopher Denham, Glenn Fleshler ve Eric Bogosian gibi isimler de yer alıyor.

19 Şubat 2017’de ikinci sezonu ile ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek olan Billions’un fragmanını aşağıdan izleyebilir ve fragman ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.