DreamWorks’un yeni animasyon filmi The Boss Baby’den yeni bir fragman yayınlandı.

Seslendirmesini Kevin Spacey ve Alec Baldwin’in üstlendiği The Boss Baby’nin yönetmenlik koltuğunda Tom McGrath oturuyor. Gerçek bir aile filmi olmayı hedefleyen film önümüzdeki bahar aylarında gişede büyük başarılar elde edecek gibi gözüküyor. Filmin seslendirme kadrosunda aynı zamanda Steve Buscemi, Jimmy Kimmel ve Lisa Kudrow gibi isimler de yer alıyor.

Ekranların en sıra dışı bebeğinin maceralarını anlatacak olan film, 7 yaşında olan Tim adlı bir çocuğun gözünden anlatılacak. Aile bağları hakkında önemli mesajlar içeren film her yaştan izleyicinin ilgisini çekecek başarılı bir animasyon filmi olacak diyebiliriz.  Takım elbise giyen ve tamamen yönetici olmak için yaratılan bir bebeğin ailesi üzerindeki etkilerine odaklanan film şimdiden yılın en çok merak edilen filmleri arasında.

Ülkemizde 31 Mart 2017’de yayınlanacak filmin yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve fragman ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.