Hayatını sinemaya vermiş Oscar ödüllü üç usta aktörün başrollerini paylaştığı banka soygunu filmi Going in Style’ın fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Morgan Freeman, Michael Caine e Alan Arkin’in paylaştığı üçlüyü kendi stillerinde bir banka soygununa karışırken göreceğiz. Yönetmenliğini Scrubs dizisinin J.D.’si Zach Braff’ın üstleneceği film, Martin Brest’in yazıp yönettiği 1979 yapımı aynı adlı hikayenin yeniden uyarlaması olacak. 79 yapımı filmde üç arkadaşı canlandıran isimler ise George Burns, Lee Strasberg ve Art Carney’di. 2013 yılında vizyona giren ve gişede 134 milyon dolarlık bir başarı elde eden Last Vegas filmi gibi bir ustaların yer alığı filmdeki diğer isimler ise Joey King, Christopher Lloyd, Ann-Marget, Matt Dillon, Peter Serafinowicz ve John Ortiz.

Film 7 Nisan 2017 tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak.

 

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.