Hulu, The Handmaid’s Tale’in yayın tarihini 26 Nisan 2017 olarak açıklarken diziden yeni görseller yayınladı.

Meadowland’ın yönetmeni Reed Morano ve Mad Men’in yıldız ismi Elisabeth Moss’un bir araya gelmesi ile oluşan projeye dair beklentilerimiz gün geçtikçe artıyor. Margaret Atwood’un aynı isimli projesinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Moss’un yanı sıra Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Max Minghella, Madeline Brewer, Ann Dowd ve O-T Fagbenle gibi isimler de yer alıyor.

Dizinin konusuna gelecek olursak; Eril ve totaliter bir rejimin baskısı altında yaşam savaşı veren Offred adlı hizmetçi, nüfusun devamı için cinsel bir köle olarak kullanılmaktadır. Offred içinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışırken bir yandan da ondan alınan kızını bulmak için çabalayacaktır.

26 Nisan 2017’de Hulu üzerinde yayınlanacak The Handmaid’s Tale’den yayınlanan karakter tanıtım görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz:

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.