Joaquin Phoenix’in ardından Jonah Hill ve Rooney Mara’nın da yeni Gus Van Sant filminde yer alabileceği belirtildi.

Gus Van Sant’in yeni filmi Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot cephesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Çizer John Callahan’ın hayatının anlatılacağı projede Joaquin Phoenix’in yer alacağı kesinleşmiş durumdaydı. Variety’de yer alan habere göre Jonah Hill ve Rooney Mara ile film hakkında yapılan görüşmeler devam ediyor ve ikiliyi yeni projede görme ihtimalimiz oldukça yüksek.

Joaquin Phoenix yeni filmde ünlü çizer John Callahan’ı canlandıracak. Callahan 21 yaşında geçirdiği araba kazası sonucu felç geçirmiş ve bir terapi yöntemi olarak çizim yapmaya başlamıştı. Sanatçının eserleri yerel bir gazete olan Williamette Week’de yayınlanmaya başladığında kasaba halkı tarafından büyük bir tepki almıştı. Sanatçının oldukça sıra dışı olan çalışmaları zamanla New Yorker, Penthouse ve Playboy gibi dergilerde yayınlanmaya başlandı.

Hill ve Mara’nın filmde hangi rollerle karşımıza çıkacağı henüz belli değil. Film konusunda edindiğimiz bir diğer bilgi ise dağıtımın Amazon Studios tarafından sağlanacak olması. Film hakkında yeni bilgiler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.