Geostorm filminden memnun olmayan Warner Bros’un yeni bir ekiple bazı sahneleri tekrar çekeceği açıklandı.

Leverage yaratıcısı ve Independence Day yapımcısı Dean Devlin’in ilk projesi olan Geostorm‘un çekimleri tamamlandıktan sonra post prodüksiyon aşamasında çeşitli sorunlarla karşılaşılmıştı. Film bir türlü tamamlanamadığı için Warner Bros vizyon tarihini defalarca kez ertelemek zorunda kaldı.

Filmden gelen yeni haberlere bakılacak olursa, filmden memnun olmayan Warner Bros yeni bir ekiple bazı sahneleri yeniden çektirecek. Ancak Devlin’in şu sıralar Bad Samaritan ile ilgili çalışmaları devam ettiği için bu sahneler Danny Cannon tarafından çekilecek. Yeni sahneler Shutter Island’ın senaristi Laeta Kalogridis tarafından kaleme alınırken, ekibe yapımcı Jerry Bruckheimer’ın da dahil olduğu biliniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Gerard Butler, Jim Sturgess, Ed Harris, Alexandra Maria Lara, Katheryn Winnick, Andy Garcia ve Abbie Cornish gibi isimler yer alıyor.

Geostorm ülkemizde 20 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.