20th Century Fox, Amy Schumer’li Snatched’in ilk fragmanını yayınladı.

Filmin oyuncu kadrosunda Christopher Meloni, Ike Barinholtz, Óscar Jaenada, Randall Park ve Wanda Sykes gibi isimler yer alırken yönetmen koltuğunda ise Jonathan Levine yer alıyor. Filmin senaryosu, The Heat ve Ghostbusters ile tanıdığımız Katie Dippold tarafından kaleme alındı.

Amy Schumer ve Goldie Hawn’un başrolünde yer aldığı film, bir anne ve kızının çıktığı tatil sonucu başlarına gelen eğlenceli bir macerayı anlatıyor. Film, 2002’de vizyona giren The Banger Sisters sonrası Hawn’u tekrar beyaz perdede göreceğimiz ilk proje olacak. Fragmandan edindiğimiz izlenime göre Schumer ve Hawn, ekranda büyük bir uyum yakalamış diyebiliriz.

ABD’de 12 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek olan Snatched’in fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.