Avengers: Infinity War’un çekimlerininin Ocak ayında başlayacağı açıklandı.

Captain America: Civil War’un etkileri hala devam ederken Russo kardeşler yeni çalışmaları için kolları sıvadı. Marvel Sinematik Evreni için büyük bir önem taşıyan Avengers: Infinity War’un ilk bölümü için çalışmalara çoktan başlandı. Şimdilik film hakkında çok fazla detay yer almasa da filmi 2018 yılında izleyebileceğiz.

Bugün Omega Underground’da yer alan haberlere göre Avengers: Infinity War’un çekimleri 23 Ocak 2017’de başlayacak. Filmin çekimlerinin bir kısmı Londra’da tamamlanacak.  Anthony Russo daha önce film hakkında “evrendeki en büyük tehlike Thanos” üzerinde çalışmayı düşündüklerini belirtmişti.

Film hakkında birçok detay henüz netleşmemişken, senaryoda Jack Kirby ve Christoper Markus’un bir araya geldiğini görüyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda ise Anthony Russo ve Joe Russo yer alacak. 

Avengers: Infinity War ülkemizde 27 Nisan 2018’de vizyona girecek. Film hakkında detaylar gelmeye devam ettikçe aktarmaya devam edeceğiz.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.