Jennifer Lawrence MTV’ye verdiği röportajda Mystique rolüyle Guardians of The Galaxy’de yer almak istediğini belirtti.

Passengers filminin promosyon çalışmaları ile meşgul olan Jennifer Lawrence oldukça iddialı bir açıklamada bulundu. Başka bir X-Men filminde yer alacağına Guardians of The Galaxy’de yer almayı tercih edeceğini açıklayan Lawrence bu sözleri ile çok konuşulacak gibi duruyor. Lawrence konuyla ilgili olarak MTV’ye verdiği röportajda şunları söyledi:

“Guardians Of The Galaxy’de yer almayı çok isterdim. Başka bir X-Men filminde yer almaktansa onu tercih ederim. Gelecek X-Men filmlerinde Mystique olarak yer almayacağım ama Guardians of the Galaxy’de bu rolü canlandırmak isterim. Açıkçası bunun olma ihtimali var mı merak ediyorum.”

Lawrence’ın Fox ile biten sözleşmesi üzerine bu açıklamalarda bulunduğunu tahmin ediyoruz. Önümüzdeki MCU filmlerinde yer alıp almayacağını zaman gösterecek ancak Mystique karakterinin akıbetinin ne olacağı şu anlık hepimizin akıllarında soru işareti olarak kalacak.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.