Zack Snyder, yeni Justice League fragmanının çok yakında yayınlanacağını açıkladı.

Justice League uzun süredir en çok beklenen filmler arasında. Geçen yıl San Diego Comic-Con etkinliğinde yayınlanan fragmandan itibaren film sessizliğini koruyor. Filmin post prodüksiyon çalışmaları devam ederken uzun bekleyişimiz çok yakında sona erecek gibi gözüküyor.

Daha önce Rogue One öncesi yayınlanması beklenen fragman Nolan’ın yeni filmi Dunkirk’in fragmanının yayınlanması ile bir türlü gerçekleşemedi. Ancak Zack Snyder tarafından yapılan açıklamaya göre yeni bir fragmana kavuşmamıza çok az kaldı.

Mikah McAllister geçtiğimiz günlerde Snyder ile karşılaşarak instagram hesabında ikilinin yer aldığı bir selfie paylaştı. Selfie’nin altında yer alan notta McAllister aynı zamanda filmin fragmanı hakkında önemli bilgiler verdi. McAllister takipçileri ile şu notu paylaştı:

“Snyder’a onun filmlerini izlemeniz için ilham olacak bir video çekmeyi teklif ettim. Snyder ise şunları söyledi: ‘Normalde yapardım ancak filmin yeni tanıtım fragmanı çok yakında yayınlanacak. Şu an daha fazla bir şey söyleyemem.”

Snyder ve McAllister’ın instagram fotoğrafına aşağıdan göz atabilirsiniz:

DC ya da  Warner Bros cephesinden resmi bir duyuru yapılmamasına rağmen, McAllister’ın mesajından yola çıkarak çok yakın bir süre içerisinde yeni bir fragmana kavuşmayı umuyoruz.

Justice League ülkemizde 17 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.